Data aktualizacji:       21 luty 2014 r.

Wyjazd na basen

21 lutego 2014r. uczniowie naszej szkoły wyjechali na lodowisko i basen  do Strzyżowa. Celem wycieczki było propagowanie aktywnego trybu życia oraz nauka jazdy na łyżwach, a dla niektórych doskonalenie techniki jazdy na łyżwach oraz oczywiście dobra zabawa.

Niektórzy mieli po raz pierwszy łyżwy na nogach. Na lodowisku oczywiście nie obyło się bez upadków, śmiechu i wzajemnej pomocy przy wstawaniu.

Po wspaniałej zabawie na lodowisku udaliśmy się na krytą pływalnię.  Zjeżdżalnia, Jaccusi, wiry wodne i basen - to atrakcje z których mieli okazję skorzystać uczniowie.

Wszyscy świetnie się bawili. W wyjeździe uczestniczyło 30 uczniów z klas II- VI.

Opiekunami byli:

pani Elżbieta Wajda, pan Janusz Żelazo i pani Katarzyna Witkoś.