Data aktualizacji:  28 maj 2019 r.

O szkodliwości palenia tytoniu

31 maja obchodzony jest ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ PAPIEROSA.

Z tej okazji uczniowie klasy V  pod nadzorem Pani Beaty Cygan przedstawili część artystyczną pt. „Nie palę” oraz rozwiesili plakaty przedstawiające szkodliwość i skutki palenia tytoniu.

Ideą Międzynarodowego Dnia Bez Papierosa jest zwrócenie uwagi nie tylko na szkodliwość palenia tytoniu, ale także – i przede wszystkim – zaapelowanie do palaczy o podjęcie decyzji woli, mających na celu wyzwolenie się z tego straszliwego uzależnienia, jakim jest w istocie rzeczy nikotynizm.

______________________________________

Rok 2018

W ramach programu ,,Znajdź właściwe rozwiązanie” zorganizowano apel szkolny, na którym uczeń kl. VII przekazał informacje dotyczące szkodliwości palenia tytoniu.

D. T.