Data aktualizacji:       13 grudnia 2017 r.

Wyjazd na łyżwy

13 grudnia uczniowie klas IV i V pod opieką wychowawców pań Katarzyny Witkoś i Joanny Gonet wybrali się na lodowisko do Krosna. Krośnieńskie lodowisko, w tym roku zostało zadaszone i pogoda na zewnątrz nie wpływa na stan lodowiska. Dzięki temu warunki do ślizgania się są idealne.

Na lodowisku spędziliśmy dwie godziny. Niektórzy uczniowie świetnie jeżdżą na łyżwach, a inni dopiero stawiali pierwsze kroki. Przez większość czasu byliśmy na lodowisku sami, więc śmiało, bez obaw mogliśmy doskonalić swoje umiejętności. Po dwóch godzinach wszyscy samodzielnie (bez pingwinków) jeździli na łyżwach. Oczywiście nie obeszło się bez upadków, ale co to za łyżwiarz, który ani raz nie przewrócił się. Do szkoły wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni, z planami na kolejny wyjazd.

J.Gonet, K. Witkoś

_______________________________________

Rok 2017

12 lutego uczniowie klas: IV, V i V wyjechali na lodowisko do Krosna. Celem wycieczki była nauka jazdy na łyżwach, dla niektórych doskonalenie techniki jazdy na łyżwach oraz oczywiście dobra zabawa. Mimo iż niektórzy po raz pierwszy mieli łyżwy na nogach, obyło się bez bolesnych upadków.

Wszyscy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu, zwłaszcza, że dopisała również pogoda. Lodowisko znajduje na terenie MOSIR-u  w Krośnie. Polecamy innym  taką formę aktywnego spędzania czasu wolnego.

Rok 2014

21 lutego 2014r. uczniowie naszej szkoły wyjechali na lodowisko i basen  do Strzyżowa. Celem wycieczki było propagowanie aktywnego trybu życia oraz nauka jazdy na łyżwach, a dla niektórych doskonalenie techniki jazdy na łyżwach oraz oczywiście dobra zabawa.

Niektórzy mieli po raz pierwszy łyżwy na nogach. Na lodowisku oczywiście nie obyło się bez upadków, śmiechu i wzajemnej pomocy przy wstawaniu.

Po wspaniałej zabawie na lodowisku udaliśmy się na krytą pływalnię.  Zjeżdżalnia, Jaccusi, wiry wodne i basen - to atrakcje z których mieli okazję skorzystać uczniowie.

Wszyscy świetnie się bawili. W wyjeździe uczestniczyło 30 uczniów z klas II- VI.

Opiekunami byli:

pani Elżbieta Wajda, pan Janusz Żelazo i pani Katarzyna Witkoś.

Tak było na lodowisku: