Data aktualizacji:  25 września 2019 r.

Dzień języków obcych

W dniu 26 września uczniowie naszej szkoły obchodzili Ogólnopolski Dzień Języków Obcych. Na te okazje uczniowie przygotowywali się przez cały miesiąc przygotowując projekt, nad którym czuwały: pani Beata Cygan, pani Elżbieta Wajda i pani Iwona Nalepa.

Uczestnicy projektu przygotowali gazetkę na górnym korytarzu szkoły, prezentacje multimedialne i wykonali plakaty o krajach europejskich, ich zabytkach oraz obyczajach. Został utworzony kącik czytelniczy, gdzie uczniowie podczas przerw mogli czytać i przeglądać książki  obcojęzyczne.

Efektem końcowym projektu była prezentacja multimedialna, którą uczniowie przedstawili podczas apelu. Wszyscy uczniowie w tym dniu przyczepione mieli miniaturki flag, które sami wcześniej przygotowali. Pokazali również jak witają się ludzie w poszczególnych krajach.

Na koniec został przeprowadzony quiz wiedzy o krajach europejskich.

Beata Cygan