Data aktualizacji: 16 marzec 2020 r.

WAŻNE INFORMACJE

INFORMACJA

W przypadku podejrzenia zarażenia koronawirusem SARS Cov-2 należy bezzwłocznie powiadomić stację sanitarno - epidemiologiczną –

Tel. 606 251 637

Lub zgłosić się bezpośrednio do oddziału zakaźnego:

13 44 375 29 – Odział Obserwacyjno-Zakaźny w Jaśle

13 46 56 245 – Odział Obserwacyjno-Zakaźny w Sanoku

INFOLINIA NFZ W SPRAWIE KORONAWIRUSA –

Tel. 800 190 590

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wszelkie sprawy prosimy załatwiać telefonicznie pod numerem „134385064”lub mailowo „spjkochanowski@poczta.onet.pl” Przypominamy, że zgodnie z zaleceniami ministerstwa należy pamiętać o swoim bezpieczeństwie w domu, unikać spotkań oraz miejsc, gdzie są duże skupiska osób.

INFORMACJA DLA UCZNIÓW I RODZICÓW–

W okresie od 16 – 25 marca 2020 r. nauczyciele uczący w każdej klasie nawiążą współpracę z uczniami przez stronę internetową szkoły. Dzieci otrzymywać będą tą drogą zadania/projekty do wykonania. Sposób odsyłania rozwiązań zostanie ustalony indywidualnie przez każdego nauczyciela. Wszystkie prace zostaną ocenione. Prosimy RODZICÓW o zmotywowanie dzieci do samodzielnej pracy, ponieważ zawieszenie zajęć nie oznacza czasu wolnego od nauki.