Data aktualizacji:       2017-12-21 r.

Szkolne Koło CARITAS

w Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Łękach Strzyżowskich

OPIEKUN:

Pani Beata Cygan

KOŚCIELNY ASYSTENT

Ks. Tadeusz Kukulski

ZARZĄD

Przewodniczący: Milena B..

Z-ca przewodniczącego: Oliwia R..

Sekretarz: Kamil U.

Skarbnik: Wiktoria Ś..

_________________________________________________

Karteczkowo - Świąteczna akcja sprzedażowa 2017

W tym roku po raz kolejny członkowie Szkolnego Koła Caritas wraz z chętnymi uczniami z klas IV - VI, pod opieką pani Beaty własnoręcznie wykonali kartki bożonarodzeniowe, które zostały sprzedane po niedzielnej mszy świętej w kościele parafialnym w Łękach Strzyżowskich.

Dzięki sprzedaży kartek zostały zebrane środki finansowe w kwocie 42 zł., które jak co roku zostaną przeznaczone na potrzeby uczniów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom naszej parafii, którzy przyczynili się do zebrania tych środków finansowych oraz księdzu proboszczowi i ministrantom za pomoc i zaangażowanie.

Szkolne Koło Caritas

______________________________________

Dzięki działalności Szkolnego Koła CARITAS wzbogaciliśmy się o nowe pomoce dydaktyczne.

Dzięki zebranym środkom finansowym przez członków Szkolnego Koła Caritas, uczniowie naszej szkoły mogą się cieszyć zakupionymi nowymi pomocami dydaktycznymi. Nasza pracownia językowa wzbogaciła się o takie pomoce dydaktyczne jak: domino angielskie "Budujemy zdania", domino "Grupowanie obiektów", fiszki "500 najważniejszych słów i zdań" oraz fiszki "Praktyczne zwroty konwersacyjne". Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dorzucili do tego swój grosz.
Członkowie Szkolnego Koła Caritas

* * *   * * *   * * *

Karteczkowo - Świąteczna akcja

W grudniu 2015r. członkowie Szkolnego Koła Caritas naszej szkoły pod opieką pani Beaty Cygan własnoręcznie wykonali kartki świąteczne, które następnie sprzedali po niedzielnej mszy świętej w kościele parafialnym w Łękach Strzyżowskich. Uczniowie wykazali się  dużym zaangażowaniem oraz starannością włożoną w robienie kartek bożonarodzeniowych. Nie można pominąć pomocy ministrantów, którzy pomagali członkom Szkolnego Koła w kościele. Dzięki sprzedaży kartek udało się zebrać środki finansowe w kwocie 75,50zł, które zostaną przeznaczone na potrzebne cele.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich mieszkańców naszej parafii, którzy przyczynili się do zebrania tych środków finansowych oraz dla księdza proboszcza za pomoc i zaangażowanie.

"Niech każdy gest waszej dobroci

po stokroć wynagrodzi Pan Bóg,

zsyłając obfitość swojego miłosierdzia"

Członkowie Szkolnego Koła Caritas