Data aktualizacji:       22 września 2019 r.

Budowa nowej sali gimnastycznej

Efekty prac budowlanych nowej Sali Gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Łękach Strzyżowskich można już podziwiać. Mury powoli rosną, a dzieci czekają na pierwsze zajęcia w nowoczesnej Sali.

Nowa sala gimnastyczna w Łękach Strzyżowskich w bardzo szybkim tempie nabiera kształtów.  Z ziemi wyrosły już nie tylko pierwsze mury, pojawił się już zarys konstrukcji całego obiektu. Budzi on zachwyt młodzieży, ale także Grona Pedagogicznego.

Prace posuwają się systematycznie do przodu, Powstaje nie tylko budynek samej sali, ale również zaplecza, kantorki. Nowa sala połączona jest z budynkiem Szkoły Podstawowej.

Cieszymy się szybką realizacją projektu.

08.02.2019 r.

Spoglądając codziennie w okno, zachwycamy się powstawaniem nowej Sali Gimnastycznej przy Szkole Podstawowej.