Szkoła Podstawowa w Łękach Strzyżowskich

Data aktualizacji:       26 styczeń 2021 r.

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy

Sukcesy uczniów z klasy I i z klasy II w ogólnopolskim konkursie „Synapsik” MEN. W jesiennej edycji 2020 w konkursie „Synapsik” wzięła udział cała klasa I.

W klasie I dwoje uczniów- Alicja Węgrzyniak i Damian Szul uzyskało 100% punktów oraz nagrody książkowe. Pozostali uczniowie uzyskali następujące bardzo wysokie wyniki z czterech obszarów umiejętności: edukacji polonistycznej, przyrodniczej, matematycznej i z języka angielskiego i są laureatami tego konkursu.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Klasa I:

Iwona B. - 98,2%

Gabriela B. – 94,5%

Milena D.D. -98,2%

Gabriela M.- 92,7%

Karol M.- 90,9%

Lena M. – 92,7%

Kacper P. – 98.2%

Marcel R. – 98,2%

Wiktor R.- 89,2%

Maria S.- 92,7%

Damian Szul – 100%

Paulina Świerczek – 98.2%

Aleksander W. – 92,7%

Alicja W. – 100%

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce. Dziękujemy również rodzicom za wsparcie.

W jesiennej edycji 2020 w konkursie „Synapsik” wzięło udział 8 uczniów z klasy II.

Ogółem mamy w klasie pięciu laureatów.

Uczniowie uzyskali następujące wyniki z czterech obszarów umiejętności: edukacji polonistycznej, przyrodniczej, matematycznej i z języka angielskiego:

Klasa II:

Szymon D.- 94,4 %.