Data aktualizacji:       25 maj 2021 r.

Sukcesy uczniów klasy I, II, III w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym z edukacji wczesnoszkolnej „Olimpusek 2021 –sesja zimowa”

Ogółem wzięło udział z klasy I -14 uczniów.

Ogółem wzięło udział z klasy II - 10 uczniów.

Ogółem wzięło udział z klasy III - 6 uczniów.

Olimpiada OLIMPUSEK sesja zimowa przeznaczona była dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej i polegała na rozwiązaniu zintegrowanego sprawdzianu dla klasy I, II i III. Treść sprawdzianów uwzględniała elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej.

1. Sprawdzian wiedzy konkursu składał się z 21 pytań.

2. Treść sprawdzianów konkursu „Zuch” uwzględniała elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej opracowane w taki sposób, aby uczeń wykonując polecenia rozwiązywał zadania, krzyżówki i rebusy doskonaląc przy tym zdolności grafomotoryczne.

3. 3. Waga poszczególnych pytań w teście sprawdzającym była jednakowa i wynosiła 10 punktów.

4. W związku z powyższym uczeń za jedno pytanie maksymalnie mógł uzyskać 10 punktów, a minimalnie 0 punktów.

5. Klasyfikacji uczestników dokonano na podstawie uzyskanej przez nich końcowej sumy punktów za cały sprawdzian konkursowy i przypisano im odpowiednie miejsce.

6. Organizator olimpiady OLIMPUSEK dokonał klasyfikacji uczestników bez uwzględnienia liczby osób, które w sprawdzianie konkursowym uzyskały ten sam wynik. W związku z tym wszyscy uczestnicy (niezależnie od liczby osób), którzy uzyskali np. 210 punktów zostali sklasyfikowani na I miejscu.

Wyniki – Rankingu klasa I

26

127

1488

jako wyraz wdzięczności za trud jaki wkładają w wychowanie swoich pociech. Wszystkim mamom życzymy samych pięknych dni.

Gratulujemy wszystkim uczniom za wysokie osiągnięcia w olimpiadzie ,,Olimpusek".

Dziękuję bardzo za pracę. Zachęcam dzieci do wzięcia udziału w kolejnych konkursach, olimpiadach, bo warto!

Nagrody będą czekały na dzieci po powrocie do szkoły.

Wychowawczyni klasy I Grażyna Rec

Wychowawczyni klasy II Marta Ćwiąkała