Data aktualizacji:       20 kwiecień 2020 r.

Sukcesy uczniów klasy I, II i III w ogólnopolskiej olimpiadzie z edukacji wczesnoszkolnej „Olimpusek 2020 – sesja zimowa”

Ogółem wzięło udział z klasy I -7 uczniów.

Ogółem wzięło udział z klasy II - 4 uczniów.

Ogółem wzięło udział z klasy III - 7 uczniów.

Olimpiada OLIMPUSEK sesja zimowa przeznaczona była dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej i polegała na rozwiązaniu zintegrowanego sprawdzianu dla klasy I, II i III. Treść sprawdzianów uwzględniała elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej.

1. Test konkursowy składał się z 21 pytań.

2. Ocenie podlegało każde pytanie w teście sprawdzającym.

3. Waga poszczególnych pytań w teście sprawdzającym była jednakowa i wynosiła 10 punktów.

4. W związku z powyższym uczeń za jedno pytanie maksymalnie mógł uzyskać 10 punktów, a minimalnie 0 punktów.

5.Klasyfikacji uczestników dokonano na podstawie uzyskanej przez nich końcowej sumy punktów za cały sprawdzian konkursowy i przypisano im odpowiednie miejsce.

Organizator olimpiady OLIMPUSEK dokonał klasyfikacji uczestników bez uwzględnienia liczby osób, które w sprawdzianie konkursowym uzyskały ten sam wynik. W związku z tym wszyscy uczestnicy (niezależnie od liczby osób), którzy uzyskali np. 210 punktów zostali sklasyfikowani na I miejscu.

Wyniki – Rankingu - klasa I

9

122

5082

Gratulujemy wszystkim uczniom za wysokie osiągnięcia w ogólnopolskiej olimpiadzie „Olimpusek”.

Dziękuję bardzo za pracę. Zachęcam dzieci do wzięcia udziału w kolejnych konkursach, olimpiadach, bo warto!

Nagrody będą czekały na dzieci po powrocie do szkoły.

Wychowawczyni klasy I Marta Ćwiąkała

Wychowawczyni klasy II Mariola Makara