Szkoła Podstawowa w Łękach Strzyżowskich

Data aktualizacji:       30 kwiecień 2021 r.

Look for English– konkurs języka angielskiego rozstrzygnięty!

Uczniowie przez kilka tygodni zbierali materiały do konkursu. Efekt był bardzo interesujący i zaskakujący. Uczestnicy włożyli w zadanie dużo pracy oraz wykazali się ogromną kreatywnością i pomysłowością. W pracach uczniów znalazły się ciekawe sformułowania, zwroty oraz słowa w języku angielskim, które można zauważyć w codziennym życiu.

Pierwsze miejsce zdobyła uczennica klasy IV Sandra Raś. Na drugim miejscu uplasowały się: Martyna Urbanek kl. VII oraz Weronika Urban kl. VIII. Trzecie miejsce zajęły Wiktoria Świerczek kl. VIII oraz Milena Tabak kl. VI

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a laureatom gratulujemy wygranej! Nagrody oraz dyplomy będzie można odebrać po powrocie uczniów do nauki stacjonarnej w szkole. Poniżej - galeria prac laureatów.

Elżbieta Wajda