Szkoła Podstawowa w Łękach Strzyżowskich

Data aktualizacji:       16 marzec 2020 r.

Konkursy plastyczne na czas kwarantanny

Szanowni Państwo, Wymyśliliśmy ten konkurs specjalnie dla Was.

„U Schabińskiej-Chyrowa Ski” w Chyrowej serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym: „Moje ulubione pierogi”.

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży (dzieci przedszkolnych i młodszych oraz uczniów szkół podstawowych i średnich).

Ogłaszamy drugi konkurs

„Cudowna Matko, któraś łask tak wiele dzieciom swym świadczysz w Zawadzkim Kościele...”

„Totus Tuus Maryjo z Zawadzkiego Wzgórza” organizowanego z okazji 100-lecia koronacji Cudownego Obrazu Najświętszej Maryi Panny w Zawadzie

oraz