Szkoła Podstawowa w Łękach Strzyżowskich

Data aktualizacji:       03 luty 2020 r.

Gminny Konkurs Piosenki Świątecznej

29 stycznia 2020r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Piosenki Świątecznej w Języku Angielskim dla uczniów klas IV - VIII. Organizatorem konkursu była pani Beata Cygan, a nagrody ufundowane zostały przez Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wojaszówce. Celem konkursu było propagowanie nauki języka angielskiego poprzez formę piosenki, prezentacja umiejętności językowych i wokalnych uczniów, kształcenie umiejętności interpretacyjnych oraz integrowanie się uczniów w gminie Wojaszówka.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce:

Angelika Markowicz uczennica Szkoły Podstawowej w Wojaszówce

II miejsce:

Weronika Urban uczennica Szkoły Podstawowej w Łękach Strzyżowskich i Oliwia Radwańska uczennica Szkoły Podstawowej w Łękach Strzyżowskich

III miejsce:

Milena Bielecka uczennica Szkoły Podstawowej w Łękach Strzyżowskich i Wojciech Jagodowski uczeń Szkoły Podstawowej w Przybówce

Beata Cygan

______________________________________