tml xmlns:v="urn:schemas-microsoft-com:vml" xmlns:o="urn:schemas-microsoft-com:office:office" xmlns="http://www.w3.org/TR/REC-html40"> Szkoła Podstawowa w Łękach Strzyżowskich

 

Data aktualizacji:   10 grudzień 2019r.

    Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ”Jesienny bukiet”

 

Z przyjemnością informujemy, że został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny pt „Jesienny bukiet”. Organizatorem konkursu była Marta Ćwiąkała. Celem konkursu było rodzinne wykonanie pracy oraz możliwość rozwijania twórczości plastycznej. Uczniowie wraz z rodzicami wykonali bukiety jesienne z darów przyrody znalezionych w sadzie, w ogrodzie czy w parku. Wystawa prac plastycznych wzbudziła podziw i zainteresowanie wszystkich oglądających.

W konkursie dzieci i rodzice wykazali się ogromną pomysłowością, nie lada precyzją, co zaowocowało przepięknymi pracami. Autorzy prac zatrzymali w nich jesienny nastrój. Prace były kolorowe, jak kolorowa jest jesień. Z uwagi, że organizator konkursu pozostawił pełną dowolność i swobodę twórczą autorom, wszystkie prace były niesamowite!

Jury postanowiło jednogłośnie przyznać następujące miejsca:

Kategoria klas I-III 

Klasa I

I miejsce:

Klaudia Dz., Emilia T., Zuzia G., Milena Z., Dominik G.,

II miejsce

Szymon D., Tomasz T., Szymon P., Maksymilian S., Wiktoria G.

III miejsce

Wojciech Ś., Rafał F.

Klasa II

I miejsce

Julia Z.

II miejsce

Kinga B.

III miejsce

Natalia U.

Klasa III

I miejsce

Maja M., Sandra R., Martyna D.

Kategoria klas IV-VI: 

Klasa VI

II miejsce

Gabriela Z., Patrycja Sz.

Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe nagrody. Dziękujemy uczniom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

Marta Ćwiąkała

 

 

 

______________________________________________