tml xmlns:v="urn:schemas-microsoft-com:vml" xmlns:o="urn:schemas-microsoft-com:office:office" xmlns="http://www.w3.org/TR/REC-html40"> Szkoła Podstawowa w Łękach Strzyżowskich

Data aktualizacji:   10 grudzień 2019r.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ”Jesienny bukiet”

Z przyjemnością informujemy, że został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny pt „Jesienny bukiet”. Organizatorem konkursu była Marta Ćwiąkała. Celem konkursu było rodzinne wykonanie pracy oraz możliwość rozwijania twórczości plastycznej. Uczniowie wraz z rodzicami wykonali bukiety jesienne z darów przyrody znalezionych w sadzie, w ogrodzie czy w parku. Wystawa prac plastycznych wzbudziła podziw i zainteresowanie wszystkich oglądających.

W konkursie dzieci i rodzice wykazali się ogromną pomysłowością, nie lada precyzją, co zaowocowało przepięknymi pracami. Autorzy prac zatrzymali w nich jesienny nastrój. Prace były kolorowe, jak kolorowa jest jesień. Z uwagi, że organizator konkursu pozostawił pełną dowolność i swobodę twórczą autorom, wszystkie prace były niesamowite!

Jury postanowiło jednogłośnie przyznać następujące miejsca:

Kategoria klas I-III

Klasa I

I miejsce:

Klaudia Dz., Emilia T., Zuzia G., Milena Z., Dominik G.,

Szymon D., Tomasz T., Szymon P., Maksymilian S., Wiktoria G.

Wojciech Ś., Rafał F.

Klasa II

Julia Z.

Kinga B.

Natalia U.

Klasa III

Maja M., Sandra R., Martyna D.

Kategoria klas IV-VI:

Klasa VI

Gabriela Z., Patrycja Sz.

Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe nagrody. Dziękujemy uczniom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

Marta Ćwiąkała

______________________________________________