Szkoła Podstawowa w Łękach Strzyżowskich

Data aktualizacji:       12 luty 2020 r.

Choinka

Zabawa choinkowa

Szóstego lutego 2020 roku w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. W tym roku bawiliśmy się z kolegami i koleżankami z oddziałów przedszkolnych z Łęk Strzyżowskich i Pietruszej Woli. Pierwsza grupa czyli przedszkolaki i uczniowie z klas I, II, III, IV, V rozpoczęła zabawę choinkową od udziału w przedstawieniu teatru lalkowego z Nowego Sącza pt. "Bajka o szczęściu". Następnie bawiliśmy się razem z kowbojem w różne zabawy ruchowe przy muzyce, zagadki, pląsy. Dzięki naszym rodzicom mieliśmy pyszny poczęstunek, za który rodzicom dziękujemy. Nasi starsi koledzy z klas VI, VII, VIII bawili się przy muzyce dyskotekowej. Wszyscy bawiliśmy się wesoło i radośnie. Czekamy cierpliwie na kolejną zabawę choinkową.

Uczniowie klasy III