Data aktualizacji:       30 września 2019 r.

Dzień Chłopaka

Z okazji Dnia Chłopaka w naszej szkole Samorząd Uczniowski przeprowadził konkurs na najsympatyczniejszego chłopaka w dwóch kategoriach wiekowych,
 a oto wyniki:

Klasy I-III

·         Szymon Dubiel

·         Jakub Wójcik

·         Julian Urban

Klasy IV-VIII

·         Bartosz Makara

·         Błażej Wiśniowski

·         Sebastian Żurkiewicz

Chłopcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale „Super Chłopaka”.

Ponadto dziewczynki w klasach złożyły życzenia swoim kolegom i przekazały drobne upominki. W szkole odbyła się również dyskoteka podczas, której wszyscy uczniowie świetnie się bawili.

______________________________________________

Rok 2018

W dniu 02.10.2018r. Odbyła się dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski
z okazji ,,Dnia chłopaka”. Najpierw w dyskotece uczestniczyli uczniowie młodszych klas, a następnie klas VI-VIII. Podczas zabawy można było zakupić smaczne tosty oraz napoje.

W tym dniu został także rozstrzygnięty konkurs na najsympatyczniejszego chłopaka.

Dyplomy  maskotki otrzymali:

Jakub W. - Klasa I

Julian U. - Klasa II

Błażej W. - Klasa V

Przemysław K. - Klasa VII

Szymon K. - Klasa VIII

GRATULACJE

______________________________________________

Rok 2017

Dnia 29.09.2017r. odbyła się dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski z okazji „Dnia Chłopaka”.

Najpierw w dyskotece uczestniczyli uczniowie młodszych klas, a następnie uczniowie klas IV – VII. Podczas zabawy odbyła się loteria fantowa oraz można było zakupić ciepłe i smaczne tosty.

Konkurs na najsympatyczniejszego chłopaka w szkole rozstrzygnięty

We wrześniu uczennice naszej szkoły miały okazję wykonać kartki z wierszykami dla chłopców i tym samym wybrać najsympatyczniejszego chłopca w szkole.

Najwięcej kartek otrzymało dwóch uczniów z klasy III A : Bartłomiej Makara i Igor Rypyść i tym samym zajęli pierwsze miejsce.

Wszyscy chłopcy, którzy otrzymali przynajmniej jedną kartkę zostali nagrodzeni ołówkami przez Samorząd Uczniowski. Po raz kolejny mogliśmy się przekonać, że bycie miłym dla innych się opłaca.

_______________________________________________

Rok 2016

Dnia 29.09.2016 r. odbyła się dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Chłopca.

Najpierw w dyskotece uczestniczyli uczniowie młodszych klas, a następnie starsi uczniowie.

W trakcie zabawy wręczono dyplomy wraz z upominkami tym uczniom, którzy zdobyli tytuł najsympatyczniejszego chłopca w szkole. Dyplom otrzymali z młodszych klas:

I miejsce Błażej z klasy II A

II miejsce Igor z klasy II A

III miejsce Natan z klasy II A i Błażej z klasy III

Z klas starszych:

I miejsce Szymon z klasy VI

II Przemysław i Sebastian z klasy V

III miejsce Piotr z klasy VI

Uczniowie bawili się świetnie do samego końca imprezy.