Data aktualizacji:       2 września 2019 r.

Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego

Z uśmiechem na twarzy i w odświętnych ubraniach stawili się 2 września w szkole uczniowie KLAS I - VIII.

Podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego uczniowie klasy V przedstawili część artystyczną - żegnając w ten sposób wakacje i beztroskę.

Następnie Pani Dyrektor przywitała wszystkich uczniów i przedstawiła najważniejsze informacje na rok szkolny 2019/20. Po przemówieniu wszyscy uczniowie udali się do swoich klas z wychowawcami.

Tego dnia najważniejsi jednak byli pierwszoklasiści, którzy rozpoczęli naukę w naszej szkole. Wszyscy mamy nadzieję, że będą czuli się w szkole tak dobrze, jak ich starsi koledzy i że dzięki nim nasza szkoła nadal będzie mogła szczycić się świetnymi wynikami w nauce i osiągnięciami sportowymi.

Zatem zaczynamy rok szkolny 2019/20!

________________________________________________

Rok 2018

3 września 2018 roku, mszą świętą odprawioną w Kościele Parafialnym w Łękach Strzyżowskich, uczniowie Szkoły Podstawowej im. J. Kochanowskiego w Łękach Strzyżowskich rozpoczęli Nowy Rok Szkolny 2018/2019.

Po mszy, którą odprawił proboszcz tutejszej parafii - ksiądz T. Kukulski, uczniowie udali się do budynku szkoły, gdzie nastąpił dalszy ciąg uroczystości.

Uczniów, nauczycieli i rodziców zebranych na sali gimnastycznej, powitała dyrektor szkoły - p. R. Grząsiak.

W przemówieniu skierowanym do całej społeczności szkolnej przedstawiła zgromadzonym plany szkoły na rozpoczynający się rok szkolny; wszystkim życzyła także sukcesów w nauce i pracy. Następnie p. M. Gołąbek odczytała list ministra oświaty - p. Anny Zalewskiej. Po odczytaniu listu uczniowie klasy V przedstawili krótki program artystyczny, w którym pożegnali wakacje i powitali nowy rok szkolny.

Następnie wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami skierowali się do sal lekcyjnych, by zapoznać się z planem zajęć na kolejne dni nauki szkolnej.

Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym!